• baner

  PROTINUS

  Ośrodek Szkoleniowo – Badawczy

  Realizujemy przedsięwzięcia edukacyjne i badawcze poprzez przygotowanie ekspertyz, raportów i opinii.
  Realizujemy wspólnie projekty służące diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów we wdrażaniu nowych rozwiązań i technologii.
 • baner

  Profesjonalny Kurs Baristyczny

  Kurs ma charakter otwarty, w szkoleniu może uczestniczyć każdy, kto chce nabyć bądź udoskonalić umiejętności we wskazanym poniżej zakresie.
 • baner

  KURS SZACHOWY

  Zajęcia w ramach kursu odbywają się raz w tygodniu po dwie godziny lekcyjne – w sumie 90 minut.
  Grupa od 8 do 16 osób.
 • baner

  Kurs florystyczny

  Cały kurs trwa 50 godzin
  10 godzin zajęć teoretycznych oraz 40godzin zajęć praktycznych

Wycieczka edukacyjna do EPI CENTRUM NAUKI w Białymstoku

Dnia 30.06.2021r. odbyła się wycieczka edukacyjna do EPI CENTRUM NAUKI w Białymstoku zorganizowana dla dzieci z Przedszkola nr 1 w Siemiatyczach przez PROTINUS Ośrodek Szkoleniowo- Badawczy w Białymstoku. W wycieczce uczestniczyło 50 dzieci i 6 pań nauczycielek. Przedszkolaki zwiedziły Laboratorium Młodego Mistrza i Odkrywcy, uczestniczyły w licznych zabawach oraz doświadczeniach proponowanych przez EPI Centrum Nauki w Białymstoku. Następnie uczestnicy przejechali do Białostockiego Parku Naukowo- Technologicznego w Białymstoku, gdzie w Restauracji „Pieprz i Wanilia” zjedli smaczny obiad.

 Wycieczka edukacyjna do EPI CENTRUM NAUKI w Białymstoku Wycieczka edukacyjna do EPI CENTRUM NAUKI w Białymstoku Wycieczka edukacyjna do EPI CENTRUM NAUKI w Białymstoku Wycieczka edukacyjna do EPI CENTRUM NAUKI w Białymstoku Wycieczka edukacyjna do EPI CENTRUM NAUKI w Białymstoku Wycieczka edukacyjna do EPI CENTRUM NAUKI w Białymstoku Wycieczka edukacyjna do EPI CENTRUM NAUKI w Białymstoku Wycieczka edukacyjna do EPI CENTRUM NAUKI w Białymstoku